سامانه هوشمند تبلیغات و نمایش (دیجیتال ساینیج)

سین مدیا ، سامانه‌ای ابری است که با سخت‌افزار اختصاصی ، مدیریت نمایش محتوای تبلیغاتی روی انواع نمایشگر را ممکن می‌سازد. کافیست محتوای خود را در سامانه بارگذاری کرده و فهرستهایی دلخواه از فیلم یا عکس ایجاد کنید تا بطور پیوسته روی نمایشگرهای مورد نظرتان پخش گردند.

می توانید برای زمانهای خاص پیامی را بصورت زیرنویس در حین نمایش تصاویر روی نمایشگر بیاورید. کاربرهای متعددی از قبیل اعلام شروع رخداد یا اعلام توجه به موضوع خاص و یا اعلام اوقات شرعی حین نمایش می‌تواند کاربردهای مرسومی برای زیرنویس باشد.

این سامانه دارای دو نرم افزار مجزا ، یکی برای نمایشگر و دیگری برای مدیریت محتوا است. مدیریت تمامی نمایشگرها از طریق برنامه کنسول و بطور متمرکز انجام می‌شود و سوابقی از تمامی اقدامات در سیستم ذخیره می‌گردد. ضمناً از دسترسی افراد غیرمجاز برای تعیین محتوا و یا ارسال فایل به نمایشگر بطور مطلق جلوگیری می‌کند.

در ضمن اگر تلویزیون هوشمند یا نمایشگر اندرویدی دارید ممکن است بتوانید بدون نیاز به تهیه سخت افزار اختصاصی سین مدیا، سامانه را برروی سخت افزار موجود خود راه‌اندازی کنید. نسخه اندروید نمایشگر با اغلب دستگاههای با کیفیت سازگار است. همچنین کارشناسان ما فهرستی از سخت افزارهای منطبق با این سامانه تهیه کرده‌اند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اختصاصی سامانه مراجعه فرمایید.


0 Comments

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*